• Emlak İlan, Bodrum'un tek Emlak İlan sayfası

Listeleri Karşılaştır

Evim Türkiye yoğun ilgi gördü!

Evim Türkiye yoğun ilgi gördü!

Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’nda (8-10 Şubat tarihleri arasında) Türkiye’deki gayrimenkul projeleri, Avrupa’da yaşayan Türkler ile buluştu. Türkiye’deki yeni ve popüler projeler ile ilgili detaylı bilgi alan ziyaretçiler, fuara özel yapılan kampanyalardan yararlandı. Türkiye’de yapılan yatırımların ne gibi avantajlar sağladığı konusunda bilgi alan yatırımcılar; her bütçeye uygun iş yerikonut ve yazlık projeleri inceleme fırsatı buldu.

Özellikle fuarın son gününde 76 gayrimenkul firmasının projeleri yoğun ilgi gördü. Fuar; Almanya dışında Hollanda, Fransa, Belçika başta olmak üzere Avrupa’nın birçok noktasından ziyaretçileri ağırladı. Sadece Türkler değil yabancılardan da tam not alan fuarı 6 binden fazla kişi ziyaret etti.

Tahmini satış 400 milyon!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, THY resmi ulaşım sponsorluğunda gerçekleşen fuarda, gayrimenkul firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon lira. 100 milyon liraya yakın satış işlemi ise fuar sırasında yapıldı. Ev ve dükkân satışları artarken, Avrupa’da yaşayan Türklerin en çok Antalya gibi tatil bölgelerinden ev almaları dikkat çekti. Yüzlerce projeyi bir araya getiren fuar Türk gayrimenkul sektörüne 500 milyon liralık destek sağladı.

İlgili Mesajlar

Amortisman Nedir?

Amortisman; taşınmaz malların ve varlıkların aşınma, yıpranma veya eskime payını ifade...

Okumaya devam et

Zilyetlik Nasıl Kazanılır?

Türk Dil Kurumu (TDK), kelimenin karşılığını “Sahibi kendisi olsun olmasın bir malı...

Okumaya devam et

Verilen kira depozitosu nasıl geri alınır?

Bir evi kiralamak istediğiniz takdirde, eve ilk girişinizde kira bedelinin yanında sizden...

Okumaya devam et

Tartışmaya Katıl