• Emlak İlan, Bodrum'un tek Emlak İlan sayfası

Listeleri Karşılaştır

 

Yasal Uyarı

Emlakilan.bodrumhaber.com; Gündoğ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı.’nn hizmeti olup; kurumsal üyeleri ile girmiş olduğu işbirliği içerisinde yasal mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.

Emlakilan.bodrumhaber.com başkaca hiçbir emlak sektöründe faaliyet gösteren firma ve/veya web sitesi işletmesi ile birlikte veya işbirliği içerisinde hareket etmemektedir.

Gündoğ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı. faaliyetlerini münhasıran Emlakilan.bodrumhaber.com üzerinden gerçekleştirmektedir. Kurumsal üyelerimize yönelik olarak başka bir firma veya web sitesi üzerinden gelmiş/gelmekte olan ve Emlakilan.bodrumhaber.com ile işbirliği içerisinde olduğunu iddia eden kişi ve/veya kurumların ücretsiz veya ücretli hizmet taleplerine itibar edilmemesini, bu kişi veya kurumların tamamen yetkisiz olduğunu ve yaptıkları işlemin hukuka açıkca aykırı olduğunu, Emlakilan.bodrumhaber.com’un bu sebeple kurumsal müşterileri nezdinde doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını bildiririz. Şöyle ki,

Emlakilan.bodrumhaber.com kullanılarak ve/veya aracı kılınarak kurumsal üyelere yönelik yukarıda belirlenen kapsamda faaliyetlerde bulunanlar, ürün ve faaliyetlerini konu alan tanıtım ve reklam mailleri gönderenler hakkında yasal işlem başlatılacak olup, Gündoğ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı’nın, nezdinde doğabilecek maddi ve manevi her türlü zararı tazmin hakkı saklıdır.

Emlakilan.bodrumhaber.com kapsamında yer alan tüm hizmet ve faaliyetlerle ilgili olarak kurumsal müşterilerimizin tek muhatabı doğrudan ve münhasıran Gündoğ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı.’dir.

Emlakilan.bodrumhaber.com